Wesoły Tramwaj

Nasza organizacja ma na uwadze nie tylko los studentów, ale także i dzieci. Szczególnie nie jest dla Nas obojętna sytuacja dzieci z domów dziecka. W związku z tym, co roku, wspólnie z Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym S.A. w Krakowie organizujemy akcję pod nazwą "Wesoły Tramwaj". Dzięki uprzejmości MPK udostępniany jest zabytkowy tramwaj, w którym wolontariusze NZS UP przeprowadzają zbiórkę pieniędzy na wybrany dom dziecka.

Tramwaj - kolorowy, przepełniony dźwiękami muzyki - kursuje na trasie wybranej linii przez cały dzień a przejazd nim jest bezpłatny. Nasza zbiórka jest wyjątkowa także pod względem ilości patronów medialnych oraz sponsorów, dzięki którym możemy każdej osobie wrzucającej dar serca do puszki zaproponować mały drobiazg, np. pluszowego misia, słodycze itp.

Mamy nadzieję, że tak szlachetna akcja, która pozwala na polepszenie losu najmłodszych nigdy nie zostanie porzucona. Liczy się każdy grosz, bo kto wie, czy to nie dzięki Tobie dziecko otrzyma nowy piórnik lub pojedzie na wakacje marzeń..?